ES Projektai

es

UAB „Copy Pro“ pasirašė projekto „E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį

 

 

UAB, Copy pro nuo 2022 m. vasario pradeda įgyvendinti ES investicinio projekto „E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį.

 

Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas.

 

Šis kaip ir kiti tiesiogiai klientus aptarnaujantys regiono verslai smarkiai nukentėjo dėl reaguojant į pandemiją įvestų apribojimų tarptautinėje aplinkoje, po ko drastiškai krito pardavimo pajamos, nes tam tikru metu tokių įmonių veikla buvo visiškai sustabdyta, vėliau buvo leista dirbti su griežtais apribojimais, po ko tokie tiesiogiai klientus aptarnaujantys verslai neteko ženklios dalies pardavimų.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama diegti klientų savitarnos sprendimus, kad jie patys galėtų ne tik užsakyti paslaugą nuotoliniu būdu, atsiųsti reikiamą dokumentą, kurį reikia atspausdinti, apmokėti už ją, taip pat gauti galimybę sekti išsiųstą siuntą.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės.

Projekto pavadinimas: E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas

Projekto vykdytojas: UAB Copy Pro”

Bendra projekto vertė: 37 900,00 EUR

Iš Europos Sajungos fondų investicijų veiksmų programos skiriama suma iki: 28 425,00 EUR

Projekto pradžia: 2022-02-04

Projekto pabaiga: 2023-04-07