Mes dirbame KIEKVIENĄ DIENĄ nuo 00:00 iki 24:00
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Youtube
  • LinkedIn

Mes dirbame
KIEKVIENĄ DIENĄ
nuo 00:00 iki 24:00

Gedimino pr. 33 /
Vasario 16-oios 17 g., Vilnius.

Tel. +370 5 260 0522,
Mob. +370 688 02 504,

E-paštas copypro@copypro.lt

SPAUSDINIMAS

Šiuo ženklu pažymėtose interneto svetainėse asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą, užtikrinant reikiamas technines ir organizacines asmens duomenų apsaugos priemones.

PAPILDOMAI


 

LAMINAVIMAS


Tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio kalandravimo būdu, klijais ir kt. Laminuojant siekiama pagerinti medžiagų šilumines savybes, padaryti jas neperšlampamas, sustandinti ir apsaugoti nuo išorės poveikio. 

Geras būdas pasiekti, kad dokumentas, valgiaraščiai, asmens kortelės ar leidimai būtų atsparūs sugadinimui. Siūlome laminavimą iki A3 formato ir lipnų laminavimą iki A4 formato.

 


 

 A6 - A5 

  A4   A4 (matinis)  A4 (lipnus)     A3

A3 (matinis)    A3 (lipnus) 

Vokelio

kaina*

 0,60

  0,95

 1,60     1,70  1,70

1,80       2,99

 * Kainos šiek tiek gali skirtis priklausomai nuo laminato storio

 


 

 

MEDŽIAGOS SPAUSDINIMUI BEI KOPIJAVIMUI 


Kopijavimą bei spausdinimą atliekame ant įvairių medžiagų.

Plačiau..

 
 

 

UNIKALIOS DOVANOS 


Ieškote dovanos? 

Plačiau..
 


LANKSTYMAS

 

Sulankstyta daugintą medžiagą yra patogu naudotis, transportuoti, tai patogu įsidėti ir saugoti segtuvuose. Dydžiai neturi reikšmės! Lankstome ir šventinius kvietimus, ir didelės apimties techninių brėžinių projektus pagal tarptautinius standartus.

 

  

 

 iš A0+ 

  iš A0   iš A1   iš A2 iš A3
 Į A4 formatą  0,95

0,40

 0,40 0,30 0,15
 Į A3 formatą  0,95 0,60  0,50  0,45 -


 

 


  


 

ĮRIŠIMAS 


Dauginta medžiaga tampa patraukli, reprezentatyvi, patogi naudotis ir apsaugoma nuo susidėvėjimo, jei naudojamasi kuriuo nors iš daugelio įrišimo būdų. Siūlome mažiausiai 8 būdus.

Kurį renkiesi?

Skaityk toliau...

 
 

 

PJAUSTYMAS


Kad reklaminė skrajutė, mažesnio dydžio vardinė kortelė ar įdomiai sukurtas lankstinukas įgytų reikiamą dydį, vizualaus apipavidalinimo norimą galutinį rezultatą ar tiesiog jais būtų patogu naudotis, juos būtina apipjauti. Mūsų kopijavimo centre tai galima padaryti tiksliai ir per trumpą laiką, tai užtikrina darbuotojų patirtis ir techninis aprūpinimas.

 
 

SKYLIŲ MUŠIMAS ir RŪŠIAVIMAS


Kai būtina medžiagą įsegti į segtuvus, pramušame dokumentuose įvairių rūšių skyles.

Kad lankstinukas, mokymų priemonė ar prezentacinė medžiaga būtų patraukli, aiški ir reprezentatyvi, ją reikia atitinkamai sutvarkyti. Siekdami mūsų klientams palengvinti šį darbą, siūlome dokumentus rūšiuoti pagal nuorodas ir norus.

 
 

PRISTATYMAS 


Pasirūpinsime ne tik medžiagos dauginimu, įrišimu ir apipavidalinimu, bet ir jos saugiu pristatymu Jūsų pageidaujamu laiku į norimą vietą.

 
   

PAPILDOMOS PASLAUGOS


Kompiuterio operatoriaus darbas kompiuteriu (failų koregavimas ar paruošimas spaudai) - 5,00 EUR / 15 min.

 

Taip pat papildomai galima padaryti disko kopiją bei atspausdinti CD lipduką, nusipirkti įmaučių, segtuvų arba vokų. Siūlome klijavimo, rūšiavimo, pjaustymo paslaugas.

 

Parašykite mums

Žinutė išsiųsta